"Wywiadówka"

Dziś było zebranie w przedszkolu, by wybrać Radę Przedszkolną. Kilka kwestii organizacyjnych oraz pogadanka o zdobyciu nowych środków na przedszkole. A w skrócie było tak.


Adaś został w domu z tatą, a ja sama na zebranie. Dzieci tylko dwójka była dziś.

Od razu kawka, herbatka, ciasteczko :) Na maleńkich krzesełeczkach sobie siedzieliśmy :)

No i czas wybrać Radę. Jako że chętnych nie było, to się zgłosiłam.
Tym sposobem zostałam Przewodniczącą Rady Przedszkolnej. Tak formalnie.

A teraz o tych środkach na przedszkole.

Rękodzieło będziemy tworzyć i sprzedawać na kiermaszu świątecznym.

29 listopada mamy spotkanie ( będzie to drugie) umówione, a 2 grudnia kiermasz w świetlicy kościelnej.

Będzie mnóstwo cudnych rzeczy :) Mam nadzieję że wypali.

I wycieczki będą dwie. Pierwsza to do Toruńskiego Muzeum Piernika. Dzieciaki będą robiły pierniczki sami, potem mogą je zabrać do domu.

Płacimy tylko 10 zł za przejazd od osoby. Fajnie, bo nie byliśmy na czymś takim.

A druga to wyjazd do Baju Pomorskiego na spektakl o jakimś lekarzu... Nie pamiętam nazwy.
Tu 15 zł za wstęp płacimy za osobę.

A pod okiem mam bulwę czerwoną po kłach Jaśnie Pana.

A na koniec nasze ostatnie malunki





 


Najciemniejsza żyrafa jest wspólna i maleńka też :)
I główka małpki Adasiowa

Dyskusja

3 opinii:

  1. To zaczynasz karierę można powiedzieć polityczną ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wywiadówki- jaki to odległy temat dla mnie :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Anonimowy11/09/2012

    dziwne żebyś nie była w tej radzie :)) ale masz talent rysowniczy

    OdpowiedzUsuń

Instagram