Kolejna ważna kwestia do odnotowania :)
Sam własnoręcznie podpisał 2 książeczki swoim imieniem :) Wymawiając przy tym literki jak je pisał.
Autorka

Jestem mamą, blogerką z zamiłowania i panią swojego podwórka. Na blogu dzielę się pomysłami na edukację, podpowiadam ciekawe książki i gry rodzinne.
Pod moimi skrzydłami są projekty - Dziecko na warsztat i Mały Przyrodnik.
Rozgość się, a więcej dowiesz się czytając O Nas
TOP 5
Archiwum
-
►
2013
(140)
- ► października (4)
-
▼
2012
(26)
-
▼
listopada
(22)
- A tak wygląda "zdechlaczek"...
- Zasmarkany nadal plus kaszel
- Smarkacz
- Wie kim będzie!
- Zdjęcia i bombki
- Biblioteka
- Pechowy tydzień przedszkolny
- Muzeum Piernika w Toruniu
- Adam o Rodzicielce swej...
- Podpisywanie
- Umie napisać swoje imię
- Męskie przedszkole...
- Przedszkolny rytuał
- Super sexy czyli jak dogodzić kobiecie ;)
- Po przedszkolu i sranko
- W-spółka
- Mamina twórczość
- "Wywiadówka"
- Gryyyyyze....
- Niedzielny skrót zdjęciowy
- Stan podwyższony
- Ciąg dalszy...
-
▼
listopada
(22)
Brawo:D
OdpowiedzUsuń