Karbówek

29 maja byliśmy w Karbówku. To z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy. przejażdżka bryczką, grill, ciacho, zabawa. Fajnie było i zwierzaki :)

















Fajne miejsce na mała wycieczkę, chodź wszystko chyba płatne... 


0 opinii:

Prześlij komentarz

Instagram