Dziś Dzień Ojca więc życzenia się chłopakom należą ;) Duuuużo szczęścia i zadowolenia!
A tak to Adaś z Tatą harcują w stawie vel bagnie :)
Wczoraj nawet ja się wykąpałam, tzn szłam brzegiem trzymając się kurczowo Taty :) Adaś uhahany na plecach oczywiście. A dziś już pogoda pochmurna i nici kąpieli ale i tak będzie fajny dzionek ;)
W czerwcu też było kino, plac zabaw, urodziny... W następnym poście nadrabiam zaległości. A jest co!

Aż miło popatrzeć:)
OdpowiedzUsuń