Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca więc życzenia się chłopakom należą ;) Duuuużo szczęścia i zadowolenia!

A tak to Adaś z Tatą harcują w stawie vel bagnie :)










Wczoraj nawet ja się wykąpałam, tzn szłam brzegiem trzymając się kurczowo Taty :) Adaś uhahany na plecach oczywiście. A dziś już pogoda pochmurna i nici  kąpieli ale i tak będzie fajny dzionek ;)

W czerwcu też było kino, plac zabaw, urodziny... W następnym poście nadrabiam zaległości. A jest co!

Dyskusja

1 opinii:

Instagram