Biblioteka

Adaś został pełnoprawnym czytelnikiem biblioteki.
3 książki wypożyczone, karta założona :)

Dyskusja

1 opinii:

  1. Anonimowy11/23/2012

    super moj też ma kartę założoną ale teraz nie chodzimy może na wiosnę Adaś bedzie większy wiesz jak to z dwójka rozebrać ubrac a u nas w bibliotece i kulki są to ich tak łatwo nie wyciągnę :D

    OdpowiedzUsuń

Instagram