Pokaz magiczny :)

Wczoraj udało mi się namówić na szybko pokaz Adasia. A dziś już czeka Nas bal w przedszkolu. Oby chciał pokazać sztuczkę... Bo teraz jest średnio nastawiony :/

Babcia zrobiła pelerynkę :) Ja a ja resztę :) Oto szybki pokaz.


Wieczorem będzie lutowy skrót zdjęciowy :)



Dyskusja

2 opinii:

Instagram