Wczoraj udało mi się namówić na szybko pokaz Adasia. A dziś już czeka Nas bal w przedszkolu. Oby chciał pokazać sztuczkę... Bo teraz jest średnio nastawiony :/
Babcia zrobiła pelerynkę :) Ja a ja resztę :) Oto szybki pokaz.
Wieczorem będzie lutowy skrót zdjęciowy :)

Ale słodki ;)
OdpowiedzUsuńoooo przeuroczy... :)
OdpowiedzUsuń