Autorka

Jestem mamą, blogerką z zamiłowania i panią swojego podwórka. Na blogu dzielę się pomysłami na edukację, podpowiadam ciekawe książki i gry rodzinne.
Pod moimi skrzydłami są projekty - Dziecko na warsztat i Mały Przyrodnik.
Rozgość się, a więcej dowiesz się czytając O Nas
:)
OdpowiedzUsuńCzy on jadł cytrynę w łazience? :D
OdpowiedzUsuńmamo czemu chlapiesz???
OdpowiedzUsuń:-D
a nie nie :) to od lampy heh
OdpowiedzUsuńale słodziak ! ;)
OdpowiedzUsuń