Adaś dziś coś nie najlepiej się czuje... Wymiotował już kilka razy, blady więc nie męczę go aparatem już...
Zdrówka słoneczko kochane!
Autorka

Jestem mamą, blogerką z zamiłowania i panią swojego podwórka. Na blogu dzielę się pomysłami na edukację, podpowiadam ciekawe książki i gry rodzinne.
Pod moimi skrzydłami są projekty - Dziecko na warsztat i Mały Przyrodnik.
Rozgość się, a więcej dowiesz się czytając O Nas
zdrówka Adasiowi moj Jaś całą niedzielę tak miał :(
OdpowiedzUsuńjak tam dziś Adasia zdrówko ?
OdpowiedzUsuńZdrówka życzę!
OdpowiedzUsuń