Chorutek

Adaś dziś coś nie najlepiej się czuje... Wymiotował już kilka razy, blady więc nie męczę go aparatem już...

Zdrówka słoneczko kochane!

Dyskusja

3 opinii:

  1. Anonimowy2/27/2013

    zdrówka Adasiowi moj Jaś całą niedzielę tak miał :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy2/28/2013

    jak tam dziś Adasia zdrówko ?

    OdpowiedzUsuń

Instagram