Grudzień w pigułce


Dawno nic nie było. Więc czas nadrobić i dziś mnóstwo zdjęć.
Kilka z Baju i reszta zimowa :)
Potem będzie więcej pisania ;)





W drodze do Baju spał, a potem średnio mu się podobało


 

 

 



 

 


Prezent Mikołajkowy


I zimowisko















Dyskusja

4 opinii:

Instagram