Autorka

Jestem mamą, blogerką z zamiłowania i panią swojego podwórka. Na blogu dzielę się pomysłami na edukację, podpowiadam ciekawe książki i gry rodzinne.
Pod moimi skrzydłami są projekty - Dziecko na warsztat i Mały Przyrodnik.
Rozgość się, a więcej dowiesz się czytając O Nas
TOP 5
Archiwum
-
►
2013
(140)
- ► października (4)
Super fotorelacja:)
OdpowiedzUsuńuwielbiam fotki a u was tak mało sniegu ?
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia:D
OdpowiedzUsuńfajnie ze macie jakis snieg u nas to jedna wielka woda sie robi:(
OdpowiedzUsuń