Rozmowa przy piernikach...
Dotyczy pomocy przy zmywarce :)
M: Potem będziesz mi musiał pomóc.
A: Yyyy ( zdziwiony) co ty mówisz?!
M: Na prawdę :) - mówię
A: No coś ty!
Dowcipniś... Czyli tacie pomoże, bo chłopak, a mama niech se sama radzi :/
Solidarność plemników :))
Autorka

Jestem mamą, blogerką z zamiłowania i panią swojego podwórka. Na blogu dzielę się pomysłami na edukację, podpowiadam ciekawe książki i gry rodzinne.
Pod moimi skrzydłami są projekty - Dziecko na warsztat i Mały Przyrodnik.
Rozgość się, a więcej dowiesz się czytając O Nas
TOP 5
Archiwum
-
►
2013
(140)
- ► października (4)
haha niezły
OdpowiedzUsuńHihihi, radź sobie sama:P
OdpowiedzUsuńDasz rade mamuska ;)
OdpowiedzUsuńWspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.
OdpowiedzUsuńZdrowia, wiele radości i pogody ducha, spełnienia wszelkich marzeń,
zaś w nadchodzącym Nowy Roku wszystkiego co najlepsze
hahaha bo męskie sprawy to męskie sprawy:) Spokojnych Świąt Wam życzę:)
OdpowiedzUsuńWesolych rodzinnych, pelnych magii i zapachow swiat:)
OdpowiedzUsuńheheh
OdpowiedzUsuńwesołych świąt :)