Wczoraj Adaś rozpoczął naukę w zerówce. 3 chłopców i 9 dziewczynek ma w klasie. Pierwszy dzień zaliczony u boku mamy. Msza w kościele - ech.. usiedzieć nie mógł, a jak przestałam zwracać uwagę to sie uspokoił i grzeczny był.
Obowiązkowo koszula z muchą! Bez ani rusz. Tylko dziodziun mu sterczał :) Ale za to jaki elegancki!
02.09
Gdy wychodziłam pani do trzymała a on próbował uciekać z rogalem na buzi :)
Także nie jest źle! Rano problem ze wstaniem ale śniadanie bez gadania zjadł, ząbki umyte, bez płaczu, bez pośpiechu. Tylko nowe kapcie spadają z nóg haha.
Dziś pierwsze zajęcia z religii. Także do 13:40 mają zajęcia.
Zaczynają 8:10 kończą 13:10, gdy nie ma religii.
1 września dożynki były, kupił sobie świecące rogi :)
1.09

W muszce wygląda rewelacyjnie!
OdpowiedzUsuńDzielny chłopak ;)
Super wygląda ;) Musi się oswoić z nową sytuacją.
OdpowiedzUsuńprzystojniak
OdpowiedzUsuń