{24}/365

Wczoraj było sadzenie ziemniaczka :) Teraz czas oczekiwania...


Dyskusja

2 opinii:

  1. Ziemniaka? fajna sprawa, ziemniaki są takie pyszne! Uwielbiam. Mam nadzieje że zbierzecie duże plony:)

    OdpowiedzUsuń

Instagram