80/365

79- brak



Dyskusja

3 opinii:

  1. Anonimowy3/22/2013

    ha dopiero po jakimś czasie dojrzałam że on na rozłożonej ławie lezy haha

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie miałam zapytać, czy Adaś na stole tak poleguje:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. widziałam już to zdjęcie na fb bardzo mi się podoba ;)

    OdpowiedzUsuń

Instagram